جدیدترین : 

پیمان طالبی

« پیمان طالبی » متولد بیست و چهارم خرداد ماه سال ۱۳۶۶ در تهران است .

وی کارش را در دوران دانشجویی با گزارشگری در تلویزیون همدان شروع کرد ، سپس مجری رادیو و تلویزیون همدان شد . از سال ۱۳۸۸ هم به‌عنوان نماینده رادیو جوان در همدان با شبکه رادیوی جوان همکاری خود را آغاز کرد و در کنار آن گاهی نیز گزارش های ورزشی و فوتبال نیز  انجام می داد . پیمان طالبی پس از اتمام دوران تحصلیش در همدان ، در اواخر سال ۱۳۸۹ به تهران آمد و در رادیو جوان فعالیت خود را ادامه داد” منبع : رادیو جوان ” .

پیمان طالبی در مورد اینکه چرا شبکه جوان را انتخاب کرده است و سبک و سیاق اجرایش چنین می گوید : « هر کسی شیوه اجرایی خودش را می‌داند . من هم با توجه به سبک اجرا و تنالیته‌ی صدایم با سبک و سیاق برنامه‌های شبکه جوان همخوانی داشت ، جذب این شبکه شدم . من هیچ وقت اجرایی با صدای پایین نداشتم و همیشه اجراهایم با صدای بلند ، پر از انرژی و شور و هیجان زیاد همراه بوده که با برنامه‌های شبکه جوان هماهنگ و متناسب است . در واقع هم من با رادیو جوان هماهنگم و هم رادیو جوان با من.  سبکی که من در این برنامه با مردم صحبت می کنم مثل این است که دو نفر در خیابان به صورت حقیقی در حال گفتگو با هم هستند.  من خودم را با مسائل روز وفق می‌دهم و می‌بینم و می شنوم که دغدغه جوان ها و هم سن و سال های خودم چیست و همان ها را به صورت یک سبکی در اجراهایم پیاده می‌کنم ؛‌ مثلا اگر موضوع روز و دغدغه جوان ها بیکاری باشد ، به طریقی آن را در اجرای خودم عنوان می‌کنم که من هم می دانم شما چه مشکلاتی دارید و همیشه سعی می کنم به‌روز باشم ».

وی تا کنون اجراهای متفاوتی در برنامه‌های گوناگون همچون : « تیتر داغ » ، «۴٫۴٫۲» ، « جوان ایرانی سلام » ، « معجون » ، « شب های نقره ای » ، « روزهای دلنشین » ، « کسی صدام میزنه » ، « پاتوق شبانه » و … داشته است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار